Liteblue Eldiven

Roya Medikal Kimya Yapı Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak artan eldiven üretimi ihtiyacını karşılamak amacıyla çalışmalara başlayan ekibimiz, özel proses, özel formulasyon, aylar süren ar-ge sonucunda tamamı yerli makinelerle üretime başlayarak, ülkemizin ve Avrupa’nın eldiven ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır. Türkiye’nin yaklaşık 120 milyon $ cari açık verdiği eldiven sektöründeki açığı azaltmak, uzun vadede döviz girdisi sağlamayı amaçlamaktayız. Sektördeki talep ve görüşlere göre üretim portföyünü geliştirmeyi amaçlayan Liteblue, büyük dağıtıcılar, toptancılar, market zincirleri ve medikaller ile çalışmaktadır. Bayilik ve satış noktası olmak için lütfen iletişime geçin.

mavi eldiven

Misyonumuz

Kullanıcılarımızın kişisel hijyenini sağlamaya yardımcı olmak amacıyla ürettiğimiz ürünleri Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerine ulaştırmayı hedefliyoruz. Liteblue markamızla kaliteli, esnek, dayanıklı eldivenlerimizi, kullanıcılarımızın geri dönüşleriyle daha da geliştirmeyi amaçlıyoruz.

siyah nitril eldiven

Ürün Çeşitlerimiz

Aktif olarak Beyaz Nitril Eldiven ve Siyah Nitril Eldiven üretimi yapmaktayız. Yakın dönemde ürün portföyümüze Mavi Nitril Eldiven de ekleyeceğiz. Müşteri taleplerine göre Lateks Eldiven ve Vinil Eldiven çeşitlerini de Liteblue markamızla sizlerle buluşturacağız.

İletişim

ROYA MEDİKAL KİMYA YAPI ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET
LİMİTED ŞİRKETİ

Email: bilgi@liteblue.com.tr
Fabrika: Çarmuzu Mah. Boncuk Sk. No:36 E Yeşilyurt/MALATYA

Sepet

loader